Jesteś dostawcą?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz sprzedawać swoje produkty, zostań naszym dostawcą. Umieść swoje towary za darmo w naszej bazie, zbieraj zamówienia i zarabiaj!

Jak działa serwis?

Łączymy dostawców z partnerami oraz odbiorcami końcowymi. Tym pierwszym dostarczamy rozwiązań marketingowych i udostępniamy nasze kanały sprzedażowe w celu zwiększenia ich sprzedaży, natomiast tym drugim możemy zaoferować szeroką gamę produktów na których mogą zarobić i którymi mogą uzupełnić swoje oferty sprzedażowe (np. w sklepach online).

Chcesz zarobić jako partner?

Zarabianie w naszym portalu jest proste i nie wymaga dużego nakładu pracy. Już teraz zarejestruj się na naszej platformie, polecaj ją innym lub stwórz swój własny katalog lub sklep internetowy i zarabiaj na produktach naszych dostawców.Znajdź terazRejestrując się otrzymasz niższe ceny na towary!

Jako zarejestrowany uczestnik naszej platformy otrzymujesz dostęp do pełnej oferty wszystkich naszych dostawców. Możesz zatem w szybki i prosty sposób kupować produkty, które Cię interesują, po bardzo atrakcyjnych cenach. Korzystasz ze zniżek i rabatów oferowanych przez producentów, ale co niezwykle ważne, możesz przy okazji zarabiać.

Wystarczy, że będziesz polecał nasz portal innym: znajomym, przyjaciołom czy kontrahentom, a za każdą ich transakcję, zarówno sprzedaży jak i zakupu do ich sklepu internetowego, otrzymasz prowizję.

Żeby jeszcze bardziej zwiększyć swoje zarobki, otwórz sklep internetowy na naszej platformie. Jeśli chciałbyś sprzedawać swoje produkty w naszym portalu, zacznij współpracę z nami jako nasz dostawca. Będziesz mógł umieścić swoje produkty w naszej bazie i zyskać dzięki temu wymierne korzyści dla Twojej firmy.


Ostatnio na blogu


FAQ na stronie

UŁATWIENIE DLA WSZYSTKICH! FAQ czyli Frequently Asked Questions - najcz...Więcej


Chcę sprzedawać: dlaczego dropshipping?

Rozkręcasz biznes. Na strategiczne pytanie „co będę sprzedawał?” musisz odp...Więcej


Jak dodatkowo zarabiać na wakacjach?

Dropshipping daje pod tym względem duże możliwości. Najważniejsze: pracujesz w...Więcej


Jak maksymalnie obniżyć koszty sklepu online?

Wykorzystaj w pełni możliwości, jakie daje dropshipping. Który model wybrać, j...Więcej


NOWOŚCI W SERWISIEZobacz wszystkie

 • 01.04.2016

  Mnóstwo nowych dostawców

  Kolejna dawka zupełnie nowych dostawców na dropce tylko do Państwa dyspozycji. Więcej dostawców to więcej towarów z których możemy korzystać!

 • 22.03.2016

  Facebook!

  Odwiedzaj naszego bloga i polub nasz profil na facebooku. Dużo ciekawych artykułów i newsów.

 • 01.01.1970

  Nowe szablony do sklepów online

  Nowe szablony dostępne do konfiguracji własnych sklepów online. Dodaliśmy także możliwość stworzenia całkiem indywidualnego projektu sklepu.

 • 28.03.2016

  Sklepy online

  Dodaliśmy dla Państwa możliwość otwierania własnych sklepów online. Bez działalności gospodarczej, bez konieczności inwestycji we własne produkty! Sklepy mogą działać pod własnymi domenami!

 • 20.02.2016

  Oferta dla sklepów i salonów sprzedaży

  Twórz katalogi i uzupełniaj swoją ofertę sprzedażową zupełnie za darmo, do tego zyskując na tym!