Jesteś dostawcą?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz sprzedawać swoje produkty, zostań naszym dostawcą. Umieść swoje towary za darmo w naszej bazie, zbieraj zamówienia i zarabiaj!

Jak działa serwis?

Łączymy dostawców z partnerami oraz odbiorcami końcowymi. Tym pierwszym dostarczamy rozwiązań marketingowych i udostępniamy nasze kanały sprzedażowe w celu zwiększenia ich sprzedaży, natomiast tym drugim możemy zaoferować szeroką gamę produktów na których mogą zarobić i którymi mogą uzupełnić swoje oferty sprzedażowe (np. w sklepach online).

Chcesz zarobić jako partner?

Zarabianie w naszym portalu jest proste i nie wymaga dużego nakładu pracy. Już teraz zarejestruj się na naszej platformie, polecaj ją innym lub stwórz swój własny katalog lub sklep internetowy i zarabiaj na produktach naszych dostawców.
Rejestrując się otrzymasz niższe ceny na towary!

Jako zarejestrowany uczestnik naszej platformy otrzymujesz dostęp do pełnej oferty wszystkich naszych dostawców. Możesz zatem w szybki i prosty sposób kupować produkty, które Cię interesują, po bardzo atrakcyjnych cenach. Korzystasz ze zniżek i rabatów oferowanych przez producentów, ale co niezwykle ważne, możesz przy okazji zarabiać.

Wystarczy, że będziesz polecał nasz portal innym: znajomym, przyjaciołom czy kontrahentom, a za każdą ich transakcję, zarówno sprzedaży jak i zakupu do ich sklepu internetowego, otrzymasz prowizję.

Żeby jeszcze bardziej zwiększyć swoje zarobki, otwórz sklep internetowy na naszej platformie. Jeśli chciałbyś sprzedawać swoje produkty w naszym portalu, zacznij współpracę z nami jako nasz dostawca. Będziesz mógł umieścić swoje produkty w naszej bazie i zyskać dzięki temu wymierne korzyści dla Twojej firmy.


Ostatnio na blogu


Dlaczego robimy zakupy online?

W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie życie bez internetu. Już norm...Więcej


Nadchodzą walentynki

Walentynki to czas wzajemnych podarunków, podobnie do dnia kobiet... to właśn...Więcej


Kampanie hybrydowe

Nowy wymiar marketingu dzięki któremu dotrzesz do jeszcze większej liczby odbior...Więcej


Najlepsze nisze dropshipping.

Długo wyczekiwana lista... Jest nam miło przedstawić długą listę nisz któ...Więcej


NOWOŚCI W SERWISIEZobacz wszystkie

 • 01.04.2016

  Mnóstwo nowych dostawców

  Kolejna dawka zupełnie nowych dostawców na dropce tylko do Państwa dyspozycji. Więcej dostawców to więcej towarów z których możemy korzystać!

 • 22.03.2016

  Facebook!

  Odwiedzaj naszego bloga i polub nasz profil na facebooku. Dużo ciekawych artykułów i newsów.

 • 01.01.1970

  Nowe szablony do sklepów online

  Nowe szablony dostępne do konfiguracji własnych sklepów online. Dodaliśmy także możliwość stworzenia całkiem indywidualnego projektu sklepu.

 • 28.03.2016

  Sklepy online

  Dodaliśmy dla Państwa możliwość otwierania własnych sklepów online. Bez działalności gospodarczej, bez konieczności inwestycji we własne produkty! Sklepy mogą działać pod własnymi domenami!

 • 20.02.2016

  Oferta dla sklepów i salonów sprzedaży

  Twórz katalogi i uzupełniaj swoją ofertę sprzedażową zupełnie za darmo, do tego zyskując na tym!